Ви тут: Головна Інформація Події XІІІ змагання з плавання «Мій вибір – здоров’я»

XІІІ змагання з плавання «Мій вибір – здоров’я»

Щиро вітаємо вихованців Інституту суспільства з вдалим виступом на XІІІ змаганнях з плавання серед студентів Київського університету імені Бориса Грінченка «Мій вибір – здоров’я »:

• студентку І курсу спеціальності «Правознавство» Гордієнко Катерину  (І місце серед дівчат на дистанції 50 м. вільним стилем);
  • студента ІV курсу спеціальності «Міжнародна інформація» Степаненка Романа (ІІІ місце серед юнаків на дистанції 400 м. вільним стилем) та (І місце серед змішаних команд на дистанції естафета в якості тренера).

Бажаємо подальших перемог! Ми вами пишаємося! Так тримати!