Ви тут: Головна Інформація Події Науково-практичний тренінг від компанії "B-SHARKS".

Науково-практичний тренінг від компанії "B-SHARKS".

20 травня 2016 року в рамках заходів, призначених Фестивалю науки в Київському університеті імені Бориса Грінченка, за інформаційним та локальним сприянням кафедри фінансів тa економіки Інститутy суспільства відбувся науково-практичний тренінг від Міжнародної компанії "B-SHARKS"

, яка має досвід у галузях маркетингу та проектного менеджменry, інвестиційного менеджменту, HR, а також розробки веб-проектів та програмного забезпечення. Комадна "B-SHARKS" об’єднує топ-спеціалістів рівня МВА з США, України, Китаю та В'єтнаму. Участниками тренінгу стали студенти спеціальностей "Фінанси і кредит" та "Менеджмент", а також викладачі та завідувачі кафедр.

Під час тренінгy фахівці "В-SHARKS" поділилися особистим практичним досвідом у сфері тотального маркетингу, який поєднує практичні та теоретичні аспекти стратегічного маркетингу, інтернет-маркетингу та традиційного маркетингу. Фахівці звернули увагу на осо6ливості формування структурних елементів маркетингово механізму та його реалізації з метою отримання прибутку. Цікавим питанням було обговорення джерел формування фінансових ресурсів для реалізації власного інвестиційного проекту та виконання зобов'язань перед інвесторами. В ході проведення заходу виникла дискусія з приводу проблемних питань та шляхи їх вирішення. Студенти отримали кваліфіковані відповіді від практиків міжнародного рівня.

За підсумками проведеного заходу активні студенти були запрошені до співпраці та стажування "B-SHARKS". Сподіваємося, що цей науково-практичний тренінг стане для студентів Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка важливим кроком на шляху усвідомлення складності та значущості обраної професії, а набутий під час тренінгу досвід зробить свій внесок у формівання творчого потенціалу майбутніх фахівців.