Ви тут: Головна Інформація Події Студентські наукові економічні розвідки

Студентські наукові економічні розвідки

27 травня 2016 р. в рамках "Фестивалю науки - 2016" був проведений науково-практичний Круглий стіл на тему «Студентські наукові економічні розвідки» за участю студентів ІІ-IV курсів напрямку підготовки "Фінанси і кредит".
Метою круглого столу було заохочення інтересу та залучення студентської молоді до наукової творчості, обмін результатами досліджень, обговорення актуальних проблем, можливостей та перспектив в економіці.
Модератором Круглого столу виступив доцент кафедри фінансів та економіки Інституту суспільства Обушний С.М.
В рамках Круглого столу обговорювались такі питання:
1) Економічні перспективи взаємовідносин країн Європейського Союзу, Східної Європи та України.
2) Взаємини України та ЄС: співпраця в енергетичній сфері.
3) Європа, Україна та дисбаланс світової торгівлі.
4) Боргова криза й управління державними боргами та запозиченнями.
5) Перспективи розвитку банківської системи.
6) Проблеми та особливості регіонального соціально-економічного розвитку. Порівняльний аналіз європейської інтеграції та інтеграційних процесів в Україні.
7) Соціальні реформи громадського сектору та розвиток людського потенціалу в країнах ЄС і України (охорона здоров'я, пенсійна система, освіта).
Учасники круглого столу активно приймали участь в розгляді низки дискусійних питань теми, підготували доповіді у вигляді відео-презентацій.

Ви тут: Головна Інформація Події Студентські наукові економічні розвідки