Ви тут: Головна Інформація Події Міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти»

18 травня 2016 року за планом Фестивалю науки -2016 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти».

У роботі семінару взяли участь вчителі історії, методисти РНМЦ, голови РМО вчителів історії міста Києва та провідні вчені Інституту суспільства і Інституту післядипломної педагогічної освіти.

З доповідями виступили Тур Микола Григорович, професор кафедри філософії, Салата Оксана Олексіївна, професор кафедри історії України та Левітас Фелікс Львович, професор кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання. Вони запропонували концептуальні підходи до висвітлення найважливіших проблем вітчизняної та всесвітньої історії у контексті цивілізаційного підходу до вивчення історії.

Учасники семінару поділились досвідом та авторськими технологіями формування предметних компетенцій і наукового світогляду школярів та студентів.

В рамках Фестивалю відбулось засідання слухачів Авторської школи професора Ф.Л.Левітаса.

DSCN8554 1