Ви тут: Головна Інформація Події Круглий стіл "Етапи розвитку дипломатичної служби"

Круглий стіл "Етапи розвитку дипломатичної служби"

13 травня 2016 року студенти третього курсу напряму підготовки «Міжнародна інформація» в рамках «Тижня науки» в Інституті суспільства взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Етапи розвитку дипломатичної служби».

Під час круглого столу студенти обговорили проблеми трактування терміну «дипломатія» в різні історичні періоди, висвітлили особливості дипломатії в Стародавній Греції та Стародавньому Римі, проаналізували особливості дипломатичної служби в добу Середньовіччя, виокремили процес становлення дипломатичної служби як виду державної служби в добу Нового часу, розглянули Віденський регламент 1815 р. та Аахенський протокол 1818 р., а також зосередили особливу увагу на становленні та розвитку української дипломатії та дипломатичної служби.

Модераторами круглого столу виступили доценти кафедри всесвітньої історії: Брайчевська Олена Андріївна, Мельник Ганна Мирославівна та Слюсаренко Ірина Юріївна.

Захід був пізнавальним та цікавим, а найголовніше – допоміг студентам стати на крок ближче до майбутньої професії!