Ви тут: Головна Інформація Події Круглий стіл «Соціально-економічні та етнонаціональні проблеми розвитку Чехії та Словаччини»

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року

структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

17 травня 2016 року студенти третього курсу напряму підготовки «Країнознавство» в рамках «Тижня науки» в Інституті суспільства взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Соціально-економічні та етнонаціональні проблеми розвитку Чехії та Словаччини».

Під час круглого столу студентами проголошено такі доповіді:Рожкова Т. «Середньовічне місто - Прага».Ковальчук Ю. «Гуситський рух: передумови, причини, перебіг».Клименко Т. «Контрреформація в Чехії: діяльність Ордену єзуїтів».Лазоренко Т., Литвинюк Т. «Особливості розвитку чеських земель у складі імперії Габсбургів». Василюк І., Савченко М. «Реформація в Чехії: загальна характеристика». Білоцерківець О., Олянчук А. «Національне відродження в Чехії та Словаччині». Безугла Р. «Розбудова соціалізму в Чехословаччині». Студенти із задоволенням використовували у доповідях і знання чеської мови, яку вони вивчають як другу іноземну.Модераторами круглого столу виступили доценти кафедри всесвітньої історії: Брайчевська Олена Андріївна, Мельник Ганна Мирославівна та Слюсаренко Ірина Юріївна.