Ви тут: Головна Інформація Події

Реорганізація Інституту суспільства

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Події

Київ «по – французьки»

9 червня 2016 року студентам І курсу спеціальності «Країнознавство» випала унікальна можливість поєднати в одне - корисне, приємне та прекрасне, спробувавши себе в якості справжніх гідів та провівши екскурсію французькою мовою по найвизначнішим місцям Києва.

Детальніше:

Захист проектів наукового гуртка «ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»

02 червня 2016 року в рамках проведення Фестивалю наук  Київського університету імені Бориса Грінченка в межах роботи наукового гуртка «ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ» (керівник Бодненко Д. М., спів керівники: Литвин О.С., Г.С.Кучаковська), відбувся захист проектів з «Використання хмарних технологій в професійній діяльності» студентів університету.

Детальніше:

XІІІ змагання з плавання «Мій вибір – здоров’я»

Щиро вітаємо вихованців Інституту суспільства з вдалим виступом на XІІІ змаганнях з плавання серед студентів Київського університету імені Бориса Грінченка «Мій вибір – здоров’я »:

Детальніше:

Науково-практичний тренінг від компанії "B-SHARKS".

20 травня 2016 року в рамках заходів, призначених Фестивалю науки в Київському університеті імені Бориса Грінченка, за інформаційним та локальним сприянням кафедри фінансів тa економіки Інститутy суспільства відбувся науково-практичний тренінг від Міжнародної компанії "B-SHARKS"

Детальніше:

Студентські наукові економічні розвідки

27 травня 2016 р. в рамках "Фестивалю науки - 2016" був проведений науково-практичний Круглий стіл на тему «Студентські наукові економічні розвідки» за участю студентів ІІ-IV курсів напрямку підготовки "Фінанси і кредит".

Детальніше:

VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Київ і кияни у соціокультурному просторі України: особистість в історії»

26 травня 2016 р. відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Київ і кияни у соціокультурному просторі України: особистість в історії», присвячена 150-річчю від дня народження українського історика та громадського діяча Михайла Грушевського. Організацію заходу забезпечили науково-педагогічні працівники кафедри історії України.

Детальніше:

Відкрита лекція «Воєнні злочини у Боснії та Герцеговині»

24 травня 2016 року в Інституті суспільства відбулася відкрита лекція на тему: «Воєнні злочини у Боснії та Герцеговині», яку провів директор Центру документування воєнних злочинів, старший науковий співробітник Йоркського Університету (Великобританія) Мірсад Токача (Сараєво).

Детальніше:

Міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти»

18 травня 2016 року за планом Фестивалю науки -2016 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти».

Детальніше:

Міжнародний круглий стіл «Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в України»

25 травня 2016 року доцент кафедри правознавства Нашинець-Наумова А.Ю. взяла участь у Міжнародному круглому столі «Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні», який був проведений Українською Гельсінською спілкою з прав людини на базі Міністерства юстиції України.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події