Ви тут: Головна Діяльність Наші проекти Персональний проект Uncategorised Діяльність Наші проекти Персональний проект Фотовиставка "Чарівні Карпати" (автор Ольга Байталюк)

Фотовиставка "Чарівні Карпати" (автор Ольга Байталюк)

bajtaluk
Карпати – це завжди таємниця і неперевершеність.
Це безмежність, велич і монументальна краса. Карпати неповторні і зимою і влітку. Саме літні пейзажі карпатських гір милують око глядачів на фотовиставці викладача кафедри правознавстваБайталюк Ольги Михайлівни. Дивовижні гірські куточки, зафіксовані об’єктивом фотоапарата, ніби запрошують нас в свої обійми. Кожна фоторобота наповнена чуттєвістю і ніжною любов’ю до рідної землі.

Отож, фотовиставка «Чарівні Карпати» до вашої уваги!