Ви тут: Головна Діяльність Наші проекти Ними пишається Інститут

Реорганізація Інституту суспільства

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Ними пишається Інститут

Відмінники навчання 2014-2015 н. р. 

Спеціальність "Інформатика" Спеціальність "Історія"
Спеціальність "Фінанси та кредит" Спеціальність "Менеджмент"

Швець Анна
Бартюш олена
Богданов Олександр
Коваль Ярослава
Леснікова Анна
Білоус Владислав
Редько Наталія
Сичинська Катерина
Тютюнник Анастасія

Мазохіна Єлизавета
Распутіна Лілія
Куляниця Наталія
Соловйова Алеся
Фіськович Софія
Колісник Карина
Зотова Тетяна
Лях Ольга
Нікіфоров Карен
Пухальська Вікторія
Хаблов Антон
Шамаріна Анастасія
Владикін Олексій
Козерецька Юлія
Покотилова Юлія
Кривчук Тетяна
Гапотій Анастасія
Теклюк Ганна
Пархоменко Яна
Іваненко Анастасія
Кузьменко Анастасія
Суручану Анна
Тарасевич Вікторія
Цалюк Інна
Чичкан Яна
Щурук Аліна
Блінова Юлія
Красенькова Катерина
Власюк Валентина
Гуленко Оксана
Полгенька Юлія
Польченко Аліна
Гусинська Людмила
Кравець Марія
Купрашвілі Ревека
Павленко Вікторія
 Спеціальність"Правознавство"  Спеціальність"Філософія"  Спеціальність"Країнознавство"
 Спеціальність "Міжнародна інформація"
Лошкарь Андрій
Короленко Інна
Рибальченко Оксана
Матвеєва Вікторія
Павлушко Олександр
Булавіна Лариса
Мороз Надія
Черук Наталія
Авраменко Анастасія
Рожкова Лія
Самборська Дар'я
Добровольська Валерія
Іванова Олександра
Курбонова Наргіза
Денисенко Аліна
Плісова Поліна
Ковальчук Юлія
Логвиненко Яна

Рожкова Юлія
Гондюл Олександра
Мігунова Анастасія
Пітецький Роман
Харченко Тетяна
Гурбан Валерія
Данилюк Ірина
Масловська Юлія
 Спеціальність"Математика"      
Кучеровська Вікторія
Орлова Марія
Кракович Дар'я
Локазюк Олександра
Радченко Світлана

     

Відмінники навчання 2012-2013 н. р.

maslovska Масловська Юлія
Студентка І курсу спеціальності «Міжнародна інформація»
korniichuk Корнійчук Оксана
Студентка І курсу спеціальності «Фінанси і кредит»

parhomenko Пархоменко Яна
Студентка І курсу спеціальності «Фінанси і кредит»
5677889 Редько Наталія
Студентка ІІІ курсу спеціальності «Інформатика»

radomska Радомська Яна
Студентка І курсу спеціальності «Фінанси і кредит»
cheboeva 1 Цебоєва Христина
Студентка ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент»

koval 2 Коваль Ярослава
Студентка ІI курсу спеціальності «Інформатика»
shuliaka 1 Шуляка Тарас
Студент ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент»

dynnychenko Динниченко Семен
Випускник V курсу спеціальності «Інформатика»

xablov

Хаблов Антон
Студент ІІІ курсу спеціальності «Історія»

morucaМорюха Юлія

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Правознавство»

 

starsunСтаршун Вікторія

Студентка V курсу спеціальності «Інформатика»

 

marunich

Марунич Марина

Студентка V курсу спеціальності «Інформатика»

kulanica

Куляниця Наталія
Студентка І курсу спеціальності «Історія»

fiskovsch

Фіськович Софія

Студентка І курсу спеціальності «Історія»

solovjova

Соловйова Алеся

Студентка І курсу спеціальності «Історія»


matveeva

Матвєєва Вікторія

Студентка І курсу спеціальності «Правознавство»

gavriluk

Гаврилюк Дмитро

Студент І курсу спеціальності «Історія»

 

danevich2Даневич Юлія

Студентка ІIІ курсу спеціальності «Менеджмент»

xalanchukХаланчук Тетяна

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Історія»

matasar2Матасар Євген

Студент V курсу спеціальності «Інформатика»

 


Переможці студентських конкурсів та олімпіад

patlatuk Патлатюк Ірина
студентка V курсу спеціальності "Історія"

redko13 Редько Наталія
студентка V курсу спеціальності «Соціальна інформатика»


linov s Линьов Всеволод
випускник спеціальності «Інформатика»


Подяка 1

Подяка 2

Подяка 3

Грамота

lach Лях Ольга
студентка ІV курсу спеціальності «Історія»


matasar2 Матасар Євген
випускник спеціальності «Інформатика»

 

 

 

 

Грамота

sablina Сабліна Милана
студентка VІ курсу спеціальності « Соціальна інформатика»

 

 

 

 

 

Диплом


stepura Степура Іван
студент VI курсу спеціальності «Cоціальна інформатика»

tutunnik Тютюнник Анастасія
студентка VI курсу спеціальності «Cоціальна інформатика»


xodakovskii Ходаковський Дмитро
студент ІV курсу спеціальності «Історія»

shulaka2 Шуляка Тарас
студент V курсу спеціальності «Менеджмент»


lesnikova Леснікова Анна
студентка ІV курсу спеціальності «Інформатика»

 

Студентське самоврядування


xablov
Голова Студентської ради


Сухарєв Едуард

xalanchuk
Голова комісії з соціальних питань

Трофімченко Анастасія

 

danevich2Голова комісії дозвілля та спорту

Сєрая Анна

matiashukГолова комісії інформації та преси

Жильцов Максим

 


magurchak
Секретар

Осієвська Павліна


 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Діяльність Наші проекти Ними пишається Інститут