На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року

структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

Зустріч із В.О. Зубановим

30 березня 2012 року в рамках проекту «Лідери для лідерів» відбулася зустріч з народним депутатом України, президентом благодійного фонду «Схід-Захід разом», членом Комітету з питань культури та духовності Зубановим Володимиром Олександровичем, який презентував проект «Україна: історія великого народу».

Метою проекту є популяризація вивчення історії народу України; формування національної самосвідомості українців; виховання любові до вітчизняної історії, її видатних людей, шанобливе ставлення до пам’яток історії, архітектури, культури; виховання поваги до історичного минулого свого народу; виховання патріотичних почуттів; розкриття всіх сторінок великої історії нашої держави – України.

Особливе зацікавлення серед студентів Інституту лідерства та соціальних наук викликали розповіді Володимира Олександровича про національну ідею в Україні, про серію художніх полотен та постановку балету «Володар Борисфену». Володимир Олександрович подарував Університету частину серійних книг проекту, за що висловлюємо йому щиру подяку.
Чекатимемо на наступні зустрічі!