Зустріч з Мумтазою Абдураззаковою

27 лютого 2012 року в Інституті лідерства та соціальних наук в рамках проекту «Лідери для лідерів» відбулася зустріч з непересічною особистістю нашого часу – Мумтазою Абдураззаковою – заступником директора з комунікацій програми Bibliomist (Глобальні бібліотеки України), доктором політології, одним з найкращих фахівців в сфері політичних досліджень та аналізу.

Будучи блискуче освіченою людиною та науковцем (Отримала ступінь кандидата історичних наук, працюючи в Академії наук Узбекистану; проходила стажування в Університеті Дж. Вашингтона (США, 1995 р.); є доцентом Університету світової економіки і Дипломатії при Міністерстві Іноземних Справ Республіки Узбекистан), др. Абдураззакова володіє, разом з тим, непересічним педагогічним талантом, передаючи свій унікальний досвід студентам провідних університетів світу.

Обравши за тему для обговорення «Афганістан: до постконфліктної парадигми», наша шановна гостя, безсумнівно, спиралася на безцінні знання, отримані під час роботи над докторською дисертацією у Центрі Ісламських Досліджень Оксфордського університету (Вашингтон, США) та власний досвід перебування у цій далекій та таємничій країні. Торкнувшись питань історії, культури Афганістанут др. Абдураззакова, будучи провідним фахівцем з питань вирішення конфліктних ситуацій та встановлення миру, провела глибокий аналіз політичної ситуації країни в контексті сьогодення та визначила її вплив на світову спільноту. Актуальність теми та інтерес до неї підтвердила кількість заданих питань як з боку студентів, так і викладачів Інституту та жвава дискусія.

Усвідомлюючи велику честь, яку ми мали, приймаючи у себе шановну пані Мумтазу Абдураззакову, ми маємо надію на наступні зустрічі. Бо її безцінний досвід управління різноплановими національними проектами у сфері освіти, розвитку засобів масової інформації, державного управління, грантами, крос-культурний досвід допоможе студентам нашого Інституту не тільки поповнити свої знання, але й, можливо, визначити свій шлях у житті та, рівняючись на лідерів, самим ставати справжніми лідерами сьогодення.