Реорганізація Інституту суспільства

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Зустріч із Г.Р. Кандибуром

Зустріч із Г.Р. Кандибуром

15 квітня 2010 року відбулася зустріч із педагогом-новатором, психологом, гештальт-терапевтом Г.Р. Кандибуром, який пропонує в експериментальному режимі запровадити якісно нову педагогічну технологію замість класно-урочної системи.
У сучасному світі педагогіки можемо зустріти різноманітні новаторські методики та школи, що будуть гарантувати результат та певний ефект для наших дітей та учнів. На жаль, небагато з цих шкіл або методик пропонують навчити дитину успішному та щасливому життю.

 


Саме корабель школи і методик Георгія Романовича Кандибури «Азбука успіху дітям» ось уже 17 років впевнено пливе морями й океанами сучасної педагогіки. Програми схвалено Міністерством освіти України, визнано спільнотами незалежних педагогів і батьків, написано багато книг за цією темою.

 


Запропонований Г.Р. Кандибуром експеримент має довести, що нова технологія гарантовано забезпечує учням більш високий рівень інтелектуального, емоційного і фізичного розвитку, а насамперед – формує вміння до постійного самовдосконалення впродовж усього життя людини.


Під час зустрічі Г.Р. Кандибур неодноразово наголосив на тому, що сучасна школа має головне завдання – дати не знання, а вміння здобувати знання. Саме ця здатність кожної людини до саморозвитку обов’язково забезпечить її подальший життєвий успіх.


Нова модель загальноосвітньої школи після апробації у школах Дніпропетровська пропонується для масового впровадження в різних регіонах України.


Модель такої авторської школи викладено у книзі «Школа, яка змінить Світ», з якою можна ознайомитися на сайті kandibur.com.

DSC_0609 DSC_0612
_1945 DSC_0605

_1935

_1946

_1932

_1954

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter