Реорганізація Інституту суспільства

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Зустріч з В.П. Тронем

Зустріч з В.П. Тронем

29 квітня 2010 року відбулася зустріч студентів із ветераном Великої Вітчизняної війни, доктором наук із державного управління, професором, кандидатом технічних наук, заслуженим діячем науки і техніки України, академіком Міжнародної академії інформатизації при ООН Віталієм Панасовичем Тронем.

Чи часто ми зустрічаємо ветерана війни, який говорить не про минуле, а про майбутнє? Саме таким є наш гість. Його живий розум і допитливість вражають, бо не кожного дня зустрінеш похилу людину з ясною свідомістю та жагою до праці і нових наукових досягнень. Віталій Панасович переконаний – треба пам’ятати і шанувати минуле, але дивитися у майбутнє і будувати його. 
Наш гість ознайомив із особливостями методології, теорії та алгоритмами проекту «Інтелектуальний прорив», розповів про проблеми розробки штучного інтелекту. Перед ученими постало питання: як знайти єдиний шлях до успіху? Виявляється, нам потрібно відокремити розум від мозку. Людський мозок володіє здатністю до навчання та адаптацією до змін – це ознака дуже гнучкої системи, якою є саме мозок, а не такої, у якої є тисяча рішень на тисячу завдань. 
Кожну мить людського життя все змінюється, тому скільки б особистість не навчалася, скільки б освіти не отримала, завжди знайдеться щось нове, чого людина не знає. Саме тому, на думку В.П.Троня, найважливішим для молодого покоління сьогодні є прагнення до постійної самоосвіти, самовдосконалення. 
Віталій Панасович розповів нам також про особливості інтелекту, його складові, шляхи пошуку вдосконалення цієї системи. Головним завданням кожної людини, керівника будь-якого рангу є вміння визначати пріоритети своєї діяльності та гармонійно розподіляти обмежені ресурси при управлінні – саме це настільний інструмент будь-якої аналітичної групи. 

t4

t7

_3517 _3521

_3498

_3500

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter