Реорганізація Інституту суспільства

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Зустріч з С.П. Тараненком

 

10 листопада 2010 року в рамках відзначення в Інституті лідерства та соціальних наук Тижня історика відбулася зустріч студентів та науково-педагогічних працівників кафедри історії України і методики навчання зі співробітником Центру археології Києва Інституту археології НАН України Сергієм Пантелеймоновичем Тараненком.

 

Запрошений науковець спеціалізується на дослідженні історії склоробства в Україні. В лекції, прочитаній для присутніх, С.П. Тараненко охарактеризував етапи розвитку склоробства на українських землях і, зокрема, в Києві, продемонстрував основні типи скляних виробів та пояснив особливості їх використання в контексті вивчення історії матеріальної культури, повсякденності, економічних відносин. 

Наприкінці зустрічі науковець презентував колекцію клейм-медальйонів від скляних виробів ХІХ ст., яку передав на зберігання до археологічного кабінету при кафедрі історії України і методики навчання.

 

1t  
Колекція клейм від скляних виробів ХІХ ст.,
зібрана С.П. Тараненком
2t  

Загальний вигляд зібрання скляних виробів в археологічному кабінеті
при кафедрі історії України і методики навчання


 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter