Зустріч з І. А. Кушніром

«Лідер в душі»

Проект "Лідери для лідерів", що запроваджений у нашому Інституті лідерства, має на меті ознайомити студентів із визначними постатями сучасності, адже справжніх лідерів вирізняє наполегливість у досягненні мети, працелюбність і любов до своєї справи. Саме з таких особистостей має брати приклад майбутній працівник науки й освіти, і наші студенти мають змогу вчитися у таких людей.

Отже, 17 листопада 2010 року в рамках проекту "Лідери для лідерів" гостем Інституту лідерства та соціальних наук, а саме студентів першого курсу спеціальності «Інформатика», став Заслужений учитель України, «супер-викладач» математики, філософ та інтелігент Ісаак Аркадійович Кушнір.

Своїми розповідями про істину викладання, лідерство та життя, він заворожив усіх присутніх - як студентів, так і викладачів. Він підняв не тільки проблему навчання студентів, а й розглянув педагогічну проблему якості викладання у школі, зокрема, геометрії, якій Ісаак Аркадійович присвятив своє життя.

IMG_1240 IMG_1241
IMG_1242 IMG_1243

Хід його розмови, іронія, неочікувані оцінки явищ шкільного життя спочатку трохи налякали студентів, проте згодом вони не змогли відірватися від його проникливих очей. Його спосіб висловлювати свою думку дуже відрізняється від стандартного, проте цей спосіб набагато ефективніший за інші. Цей викладач знайшов істинний підхід до сердець учнів та студентів.

Вийшовши з аудиторії, всі присутні зійшлися на спільній думці про те, що завдяки педагогу Ісааку Кушніру отримали новий погляд на життя, на школу, на покликання вчителя, відкрили кожен для себе щось цікаве, незвідане, а його корисні настанови щодо вчителювання, спонукатимуть нас прямувати до висот педагогіки.

Ісаак Аркадійович запрошує всіх бажаючих відвідати його семінар з геометрії, що проходить щосереди о 16:30 по вул. Павла Тичини, 17.

Максим Назаренко