Зустріч з В.О. Огнев'юком

08 лютого 2011 року в рамках проекту «Лідери для лідерів» відбувся семінар-зустріч з доктором філософських наук, професором, дійсним членом АПН України, академіком Української академії акмеологічних наук, ректором Київського університету імені Бориса Грінченка Віктором Олександровичем Огнев’юком з керівниками навчальних закладів м. Києва (учасниками Програми підвищення кваліфікації) та викладачами кафедри Управління навчальним закладом.

DSC09930 DSC09929258

Темою зустрічі було обговорення актуальних проблем сучасної освіти України. Під час інтерактивного спілкування з аудиторією були підняті наступні питання: якість освіти, кваліфіковані кадри в освіті, фінансування освіти в Україні.

В результаті обміну думками колег-освітян було визначено основу реформування системи освіти в Україні - розвиток особистості та головне завдання освітян: формування суспільної думки про значимість освіти, її ролі у розбудові держави.

DSC09929 DSC09921
DSC09932 DSC09931